111 Сезон
РусТатEng

Элемтәләр

Директор театра

Якупов Ильфир Ильшатович

e-mail: Ilfir.Yakupov@tatar.ru

Директорның кабул итү бүлмәсе

+7 (843) 293 06 38

факс - +7 (843) 293 08 83

e-mail: kamal.teatr@tatar.ru

Баш режиссер

+7 (843) 293 06 38

Бикчәнтәев Фәрит Рәфкатъ улы

Баш бухгалтер

(843) 293 17 46

Тимершина Галина Глеб кызы

e-mail: Galina.Timershina@tatar.ru

Әдәби бүлек җитәкчесе

(843) 293 83 18

Игъламов Нияз Рәүф улы

e-mail: nyjaz@yandex.ru

Тамашачылар оештыру эшләре буенча директор урынбасары

(843) 293 08 29

Сәхибуллин Рәнис Рәшит улы

e-mail: Ranis.Sahibullin@tatar.ru

Административ - хуҗалык эшләре буенча директор урынбасары

(843) 293 11 85

Яппаров Рәис Мөхәммәтҗан улы

e-mail: Rais.Yapparov@tatar.ru

Персонал белән идарә итү буенча директор урынбасары

(843) 293 11 75

Насыбуллина Роза Равил кызы

e-mail: Roza.Nasibullina@tatar.ru

Финанслар буенча директор урынбасары

(843) 293 53 72

Җәләлиев Марсель Марс улы

e-mail: Marsel.Zalyaleev@tatar.ru

Маркетинг һәм PR буенча директор урынбасары

(843) 293 83 18

Латыйпов Илшат Рафаэль улы

e-mail: Ilshat.R.Latypov@tatar.ru

Баш администраторлар

+7 (843) 293 14 24

факс - +7 (843) 293 14 24

Хәйбуллин Илназ Илфир улы

e-mail: Ilnaz.Haybullin@tatar.ru

Нуриев Илназ Мөнир улы

e-mail: Ilnaz.Nuriev@tatar.ru

Вәлиев Искәндәр Илдар улы

e-mail: Iskander.Valeev@tatar.ru

Труппа мөдире

(843) 293 07 29

Сафин Исрафил Дәүләтша улы

e-mail: Israfil.Safin@tatar.ru

Баш редактор

(843) 293 52 50

Гиматова Гөлнур Фаут кызы

e-mail: Gulnur.Gimatova@tatar.ru

Музей мөдире

(843) 293 15 13

Шакирҗанова Луара Галимҗан кызы

e-mail: Luara.Shakirzyanova@tatar.ru

Реклама бүлеге мөдире

(843) 293 08 29

Хамитов Инсаф Камилович

e-mail: Insaf.Hamitov@tatar.ru