111 Сезон
Театр директоры
Якупов Илфир Илшат улы
e-mail: Ilfir.Yakupov@tatar.ru

Директорның кабул итү бүлмәсе
(843) 293 06 38
факс - 293 08 83
e-mail: kamal.teatr@tatar.ru

Баш режиссер
Бикчәнтәев Фәрит Рәфкатъ улы
(843) 293 06 38

Баш бухгалтер
Тимершина Галина Глеб кызы
293 17 46
e-mail: Galina.Timershina@tatar.ru

Әдәби бүлек җитәкчесе
Игъламов Нияз Рәүф улы
(843) 293 83 18
e-mail: nyjaz@yandex.ru

Тамашачылар оештыру эшләре буенча директор урынбасары
Сәхибуллин Рәнис Рәшит улы
(843) 293 08 29
e-mail: Ranis.Sahibullin@tatar.ru

Административ - хуҗалык эшләре буенча директор урынбасары
Яппаров Рәис Мөхәммәтҗан улы
(843) 293 11 85
e-mail: Rais.Yapparov@tatar.ru

Персонал белән идарә итү буенча директор урынбасары
Насыбуллина Роза Равил кызы
(843) 293 11 75
e-mail: Roza.Nasibullina@tatar.ru

Финанслар буенча директор урынбасары
Җәләлиев Марсель Марс улы
(843) 293 53 72
e-mail: Marsel.Zalyaleev@tatar.ru

Маркетинг һәм PR буенча директор урынбасары
Латыйпов Илшат Рафаэль улы
(843) 293 83 18
e-mail: Ilshat.R.Latypov@tatar.ru

Гөлназ Хәсәнова
Матбугат үзәге хезмәткәре, маркетинг буенча белгеч
Тел.: (843) 293-15-13
Email: ilgizhasan@gmail.com

Баш администраторлар
(843) 293 14 24
Хәйбуллин Илназ Илфир улы
e-mail: Ilnaz.Haybullin@tatar.ru
Нуриев Илназ Мөнир улы
e-mail: Ilnaz.Nuriev@tatar.ru
Вәлиев Искәндәр Илдар улы
e-mail: Iskander.Valeev@tatar.ru


Труппа мөдире
Сафин Исрафил Дәүләтша улы
(843) 293 07 29
e-mail: Israfil.Safin@tatar.ru

Баш редактор
Гиматова Гөлнур Фаут кызы
(843) 293 52 50
e-mail: Gulnur.Gimatova@tatar.ru

Музей мөдире
Шакирҗанова Луара Галимҗан кызы
(843)293 15 13
e-mail: Luara.Shakirzyanova@tatar.ru


Реклама бүлеге мөдире
Хамитов Инсаф Камилович
293 08 29
e-mail: Insaf.Hamitov@tatar.ru